F-And-F FW-WSO2

Przycisk FW-WSO2

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Bateryjny, 2-kanałowy nadajnik zdalnego sterowania. Przycisk FW-WSO2 należy do rodziny osprzętu Sonata firmy OSPEL.
DOBRA CENA
110.92
Produkt dostępny
Kod produktu FW-WSO2
Kod EAN 5902431672618
Seria F&Wave
Producent F-And-F
Opis produktu
Bateryjny, 2-kanałowy nadajnik zdalnego sterowania. Przycisk FW-WSO2 należy do rodziny osprzętu Sonata firmy OSPEL. Pozwala na radiowe sterowanie oświetleniem, płynną regulację jasności oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami wjazdowymi i garażowymi oraz innymi urządzeniami w domu.

Przycisk FW-WSO2 należy do serii produktów Sonata firmy OSPEL i doskonale pasuje do pozostałych elementów kolekcji. Bez najmniejszego problemu można dopasować go aranżacyjnie do własnych koncepcji, zmienijąc kolor ramek oraz łączyć z innymi urządzeniami serii Sonata za pomocą ramek wielokrotnych.

Cechy urządzenia
FW-WSO2 jest 1-klawiszowym, 2-kanałowym nadajnikiem zdalnego, radiowego sterowania dedykowanym do współpracy ze wszystkimi urządzeniami rodziny F&Wave.

Możliwości:
niezależne sterowanie dwoma odbiornikami lub dwoma grupami odbiorników,
dowolna ilość odbiorników w ramach każdej grupy,
załączanie i wyłączanie odbiorników oraz obwodów oświetleniowych*,
rozjaśnianie i ściemnianie światła*,
podnoszenie i opuszczanie rolet*,
wyzwalanie funkcji czasowych*,
optyczna sygnalizacja nadawania,
łatwy montaż w dowolnym miejscu,
bezproblemowa instalacja zapewniona przez energooszczędne zasilanie bateryjne,
wysoka jakość działania dzięki dużemu zasięgowi nadawania oraz retransmisji rozkazów pomiędzy odbiornikami.
* funkcjonalność zależna od sterownego odbiornika

Zdalne sterowanie radiowe F&Wave
Unikalną cechu systemu F&Wave jest retransmisja sygnału. Każdy odbiornik, który odbierze sygnał sterujący z nadajnika, automatycznie przesyła go dalej. Zwiększa to znacznie zasięg sterowania w przypadku odbiorników oddalonych od nadajnika na tyle, że znajdują się poza zasięgiem pierwotnego sygnału.

Na system składają się odbiorniki - urządzenia wykonawcze. Wyprodukowane są w wersji do montażu w puszce podtynkowej Ø60 lub do montażu na szynie TH-35 (szerokość 1 modułu tj. 17,5 mm). Obok odbiorników w systemie F&Wave występują również nadajniki. Są to podręczne piloty lub urządzenia do montażu w puszce podtynkowej.

Zasięg działania
W otwartej przestrzeni bez obecności czynników zakłócających zasięg urządzeń sterowanych drogą radiową oscyluje w granicach 100 m. W warunkach zabudowy oraz w obecności źródeł zakłóceń (linie energetyczne, nadajniki, itp.) rzeczywisty zasięg może być mniejszy. Zasięg można poprawić przez bezpośrednią retransmisję modułów znajdujących się we wzajemnym zasięgu.
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.
Menu
Język
Waluta
Zadzwoń
(+48) 690 301 801