F-And-F DRM-08

Czujnik ruchu DRM-08

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Czujnik ruchu może pracować wewnątrz pomieszczeń. Czujnik mikrofalowy rozpoznaje ruch przez płyty drewniane, płyty kartonowo-gipsowe, szkło i tworzywa sztuczne. Zmiany temperatury nie wpływają na jego działanie.
Główne cechy:
  • Napięcie zasilania: 230 V AC
  • Maksymalny prąd obciążenia AC-1: 10 A
  • Próg zadziałania - regulowany: 3÷2000 Lx
  • Częstotliwość promieniowania mikrofalowego: 5,8 GHz
  • Pole detekcji: 360°
DOBRA CENA
89.38
Produkt dostępny
Kod produktu DRM-08
Kod EAN 5908312599883
Seria
Producent F-And-F
Opis produktu

Czujnik ruchu mikrofalowy
Z funkcją czujnika obecności
Z automatem zmierzchowym

Jak działa czujnik ruchu DRM-08?
Czujnik ruchu może pracować wewnątrz pomieszczeń. Czujnik mikrofalowy rozpoznaje ruch przez płyty drewniane, płyty kartonowo-gipsowe, szkło i tworzywa sztuczne. Zmiany temperatury nie wpływają na jego działanie, tak jak to ma miejsce w przypadku czujników pasywnych.

Działanie
Mikrofalowy czujnik ruchu DRM-08 emituje i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości 5,8 Ghz. Zwany również radarowym czujnikiem ruchu. Wykrywa zmiany w odbiciu fal spowodowane przemieszczeniem się obiektu w zasięgu działania czujnika ruchu. Czujnik wykrywa ruch obiektu do i od czujnika. Ruch w obszarze działania powoduje automatyczne załączenie oświetlenia. Od momentu załączenia ciągły ruch powoduje trwałe załączenie tego oświetlenia. Dopiero brak ruchu w polu detekcji wyzwala czas podtrzymania oświetlenia. Ponowny ruch w polu detekcji i jego zanik w trakcie odmierzania czasu wyzwoli czas podtrzymania od początku. Charakter działania pozwala wykorzystać radarowy czujnik ruchu DRM-08 jako czujnik obecności osób. Po nastawionym czasie oświetlenie zostanie wyłączone automatycznie. Mikrofalowy czujnik ruchu DRM-08 wyposażony jest w automat zmierzchowy uniemożliwiający załączenie sterowanego oświetlenia w ciągu dnia. Stan detekcji i gotowość do załączenia oświetlenia aktywowane są dopiero po zmierzchu. Czas aktywacji mikrofalowego czujnika ruchu DRM-08 może być korygowany przez użytkownika potencjometrem. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji obszaru pola detekcji w zakresie promienia 1÷8 m (dla h=2÷6 m) oraz regulacja czasu załączenia odbiornika w zakresie 10s÷12 min.

UWAGA!
Moc promieniowania mikrofalowego jest stosunkowo niska i jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Jej wartość wynosi poniżej 0,2 mW. Dla porównania kuchenka mikrofalowa i telefon komórkowy promieniują z mocą ok. 1000 mW.

Dane techniczne

Napięcie zasilania
230 V AC
Maksymalny prąd obciążenia AC-1
10 A
Próg zadziałania - regulowany
3÷2000 Lx
Częstotliwość promieniowania mikrofalowego
5,8 GHz
Pole detekcji
360°
Wysokość montażu czujnika
2,0÷6,0 m
Pobór mocy
0,9 W
Montaż
natynkowy
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.
Menu
Język
Waluta
Zadzwoń
(+48) 690 301 801