Eaton 266126

Głowica łącznika krańcowego LS-XRL dźwignia obrotowa

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Łączniki krańcowe są elementami powszechnie wykorzystywanymi w urządzeniach i maszynach, gdzie wymagana jest informacja dla układu sterującego o położeniu elementu ruchomego, którym może być np. ramię suwnicy drzwi rozdzielnicy.
Główne cechy:
  • Producent: Eaton
  • Symbol: LS-XRL
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia obrotowa
DOBRA CENA
66.90
Produkt dostępny
Kod produktu 266126
LS-XRL
Kod EAN 4015082661267
Seria LS-TITAN
Producent Eaton
Dostępne warianty produktu
LS-11S/S
LS-11
LS-XS
LS-XRLA
LS-XRL
LS-XL
Łączniki krańcowe są elementami powszechnie wykorzystywanymi w urządzeniach i maszynach, gdzie wymagana jest informacja dla układu sterującego o położeniu elementu ruchomego, którym może być np. ramię suwnicy drzwi rozdzielnicy. Wymienne głowice napędowe z tworzywa lub metalu czynią z oferowanego łącznika krańcowego bardzo elastyczne narzędzie. Łączniki LS-Titan posiadają w standardzie stopień ochrony IP66. Dostępne są wykonania łączników w obudowie z tworzywa jak również z metalu (do pracy w trudnych warunkach przemysłowych), podobnie jak głowice napędowe, które również dostępne są w wersji metalowej lub z tworzywa. Łączniki te posiadają bezodbiciowe styki, standardowo łączniki są wyposażone w sprężynowe zaciski. Różnego rodzaju głowice obrotowe mogą być przestawiane 4x90o tak aby dopasować do kierunku najazdu elementu. Co więcej, dzięki łącznikowi mocującemu możliwe jest połączenie elementów wykonawczych takich jak przyciski, przełączniki czy przyciski bezpieczeństwa z dobrze znanej serii aparatury łączącej RMQ-Titan. Tak zestawiony układ zachowuje wysoki stopień ochrony co najmniej IP66.

Dane techniczne

Producent
Eaton
Symbol
LS-XRL
Rodzaj elementu przełączającego
Dźwignia obrotowa
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Rodzaj elementu przełączającego
Dźwignia obrotowa
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.
Menu
Język
Waluta
Zadzwoń
(+48) 690 301 801