Eaton 263154

Element dopasowujący Z-SLS/CB-HF do Z-SLS/CB

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Podstawy bezpiecznikowe wraz z wkładkami stanowią skuteczną ochronę obwodów instalacji elektrycznej przed skutkami zwarć i przeciążeń.
Główne cechy:
  • Producent: Eaton
  • Symbol: Z-SLS/CB-HF
DOBRA CENA
2.47
Produkt dostępny
Kod produktu 263154
Z-SLS/CB-HF
Kod EAN 4015082631543
Seria xPole
Producent Eaton
Dostępne warianty produktu
Z-SLS/CB/1
Z-SLS/CB/3+N
Z-SLS/CB/3
Z-SLS/CB/2
Z-SLS/CB/1+N
Z-SLS/NEOZ/1
Z-SLS/NEOZ/3+N
Z-SLS/NEOZ/3
Z-SLS/NEOZ/2
Z-SLS/B-63A
Z-SLS/B-25A
Z-SLS/B-16A
Z-SLSB/-10A
Z-SLS/CB-HF
Podstawy bezpiecznikowe wraz z wkładkami stanowią skuteczną ochronę obwodów instalacji elektrycznej przed skutkami zwarć i przeciążeń. Dzięki wykorzystaniu wkładki topikowej, aparaty te sprawdzają się np. jako zabezpieczenie przedlicznikowe oraz w ochronie ograniczników przepięć. Rozłącznik bezpiecznikowy to aparat elektryczny z wymiennymi wkładkami topikowymi stosowany do zabezpieczeń instalacji elektrycznych. Technicznie w rozłączniku bezpiecznikowym jest mechaniczne połączenie rozłącznika i oprawy bezpiecznikowej w której umieszczone są bezpieczniki topikowe. Służy do rozłączania obwodów w stanie bezprądowym jak do wyłączani prądów roboczych i zwarciowych. W stanie bezprądowym wyjęcie wkładek rozłącznika bezpiecznikowego stwarza widoczną przerwę izolacyjną jak w przypadku odłącznika. Stosowane są w sieciach rozdzielczych, rozdzielnicach głównych w budynkach wielorodzinnych, w instalacjach elektroenergetycznych przemysłowych i innych. Umieszczenie bezpieczników oraz styków rozłącznych na ruchomej pokrywie umożliwia bezpieczną wymianę wkładek bezpiecznikowych oraz wykonywanie przeglądów i napraw zestyków bez wyłączania całej rozdzielnicy spod napięcia. Po wyjęciu pokrywy rozłącznik staje się łącznikiem izolacyjnym w stanie otwartym. Podczas prac remontowych i konserwacyjnych można założyć specjalną pokrywę zawierającą ze sobą i uziemiającą wszystkie żyły przewodów fazowych.

Dane techniczne

Producent
Eaton
Symbol
Z-SLS/CB-HF
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Rodzaj osprzętu
Inne
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.
Menu
Język
Waluta
Zadzwoń
(+48) 690 301 801