DEHN 951400

Ogranicznik przepięć DEHNventil DV M TNS 255 (951 400)

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Kombinowany ogranicznik przepięć z modułami wymiennymi do sieci TNS.
DOBRA CENA
2,580.69
Produkt dostępny
Kod produktu 951400
Kod EAN 4013364108158
Seria
Producent DEHN
Kombinowany ogranicznik przepięć z modułami wymiennymi do sieci TNS o napięciu znamionowym 230 / 400 V (układ połączeń "4+0"); wersja FM ze zdalną sygnalizacją stanu (bezpotencjałowy zestyk przełączny).:
gotowy do podłączenia kombinowany ogranicznik przepięć typu 1 + typu 2 na bazie iskierników składający się z podstawy i wymiennych modułów
■ najwyższa niezawodność dzięki technologii ograniczania prądów następczych RADAX
■ ochrona urządzeń końcowych

Ograniczniki przepięć DEHNventil łączą w sobie bezpieczeństwo i innowacyjność. Jak wszystkie urządzenia z serii Red/Line posiadają obudowy o funkcjonalnym kształcie. Zaprojektowane jako urządzenia „wszystko w jednym“ służą do wyrównywania potencjałów w ochronie odgromowej i do ochrony przed przepięciami jednocześnie, co jest idealnym rozwiązaniem dla małych obiektów i instalacji. Zastosowanie tych ograniczników daje pewność energetycznej koordynacji z kolejnymi ogranicznikami, z urządzeniami końcowymi, układami ochronynmi w urządzeniu końcowym, przy ich niewielkiej odległości (≤ 10 m) od ogranicznika DEHNventil. Jednocześnie zdolność do odprowadzania prądu piorunowego do 100 kA daje wysoką niezawodność zasilania i wysokie bezpieczeństwo chronionej instalacji. Zastosowanie DEHNventil z wymiennymi modułami również w rozległych instalacjach ma wiele zalet. Niewielka przestrzeń zajmowana przez ograniczniki kombinowane oznacza łatwą zabudowę w rozdzielnicy / obudowie. Rodzina ograniczników DEHNventil charakteryzuje się funkcjonalną budową, której istotnym elementem jest rygiel blokujący moduły. Zapewnia on stabilne połączenie z podstawą nawet w przypadku najwyższego obciążenia. W razie potrzeby moduły ochronne można łatwo wymienić bez użycia narzędzi poprzez naciśnięcie przycisku zwalniającego na module. Podwójne zaciski służą do optymalnych warunków podłączenia w "układzie V", zgodnie z PN-HD 60364-5-534 i VdS 2031 (wytyczne Stowarzyszenia Ubezpieczycieli Niemieckich) dla instalacji o prądach roboczych do 125 A, co oszczędza miejsce i koszty. Do podłączenia z sąsiednimi aparatami w technice modułowej można stosować szyny łączeniowe (grzebieniowe) typu MVS 3 8 6 (nr kat. 900 813) i MVS 4 11 8 (nr kat. 900 814). Dobór odpowiedniej wersji ogranicznika DEHNventil do typu sieci jest bardzo prosty i zapisany w nazwie ogranicznika.

Wysoką niezawodność chronionej instalacji odbiorczej zapewnia opatentowana technika ograniczania i gaszenia prądów zwarciowych następczych RADAX Flow. Nawet przy dużych spodziewanych prądach zwarciowych do 100 kArms prąd będzie tak silnie ograniczony, że zachowana będzie selektywna współpraca z bezpiecznikami obwodu głównego o małej wartości (od 20 A gL/gG), co oznacza, że bezpiecznik obwodu głównego nie zadziała podczas gaszenia prądu następczego w ograniczniku.

Wskaźniki działania / uszkodzenia w każdym biegunie nie powodują prądu upływu i dają natychmiast informację o stanie ogranicznika. Obok standardowej sygnalizacji optycznej kolorem zielonym (sprawny) i czerwonym (uszkodzony) w okienku na frontowej części urządzenia w wersjach DEHNventil M ... FM występują dodatkowe bezpotencjałowe zestyki przełączne (zwierne i rozwierne do wyboru) do zdalnej sygnalizacji stanu ogranicznika, które można wykorzystać podobnie jak w ogranicznikach DEHNguard ... FM.

Ograniczniki przepięć DEHNventil można stosować przed licznikiem energii, czyli przed układem pomiarowo-rozliczeniowym, ze względu na brak prądu upływu.
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.
Menu
Język
Waluta
Zadzwoń
(+48) 690 301 801