Taśmy LED i zasilacze

Taśmy LED są elastycznym paskiem z diodami, emitującymi światło liniowe na całej swojej długości. Jest to coraz powszechniej wykorzystywane rozwiązanie, za którego sprawą możesz dodać niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniom w swoim domu. Na rynku dostępne są różnego rodzaju taśmy LED. Zarówno te z białym światłem o barwie zimnej lub ciepłej, jak i takie posiadające diody różnokolorowe. Dzięki swojej formie są uniwersalnym rozwiązaniem, które można umieścić niemal wszędzie. W tym również pod sufitem czy w meblach jako oświetlenie dodatkowe.

W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdziesz różnorodne propozycje taśm ledowych różniących się nie tylko wspomnianą tutaj barwą światła, ale również mocą i stopniem ochrony. Jednak warto pamiętać, że tego typu oświetlenie wymaga odpowiedniego zasilania. I w tym przypadku również przychodzimy z pomocą.

Sprawdź naszą ofertę na wysokiej jakości zasilacze do LED i ciesz się pięknym, nowoczesnym oświetleniem ledowym w swoim zaciszu domowym. D odatkowo chcemy, byś wiedział, że dostępne w naszym sklepie produkty to gwarancja trwałości, którą otrzymasz od nas w atrakcyjnej cenie.
Taśmy LED i zasilacze

Taśmy LED od kilku sezonów stają się coraz bardziej popularne ze względu na dopasowanie zarówno do komercyjnych, jak i mieszkaniowych zastosowań oświetleniowych. Jeśli planujesz niedrogą, ale znaczącą zmianę z wystroju wnętrza, zastanów się nad zakupem taśm LED. Jest to świetny pomysł na doświetlenie mieszkania lub przestrzeni biurowej bez ponoszenia dużych kosztów. Taśmy LED są wydajne, trwałe i proste w montażu. Większość z nich posiada samoprzylepny podkład, który wystarczy tylko nakleić we właściwym miejscu. W asortymencie sklepu TanieGniazdka znajdą Państwo taśmy LED oraz akcesoria wspomagające ich działanie - zasilacze, sterowniki i moduły ściemniające. Te ostatnie pozwalają na kontrolę jasności światła. Przyciemnione taśmy LED są idealnym pomysłem do sypialni lub łazienki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Aktywne Filtry
Image
SKU
Product
Rating
Price
Produkt dostępny
Produkt dostępny
Produkt dostępny
  • Gama produktów: Merten
  • Typ produktu lub komponentu: Ściemniacz
  • Podstawa montażowa: Podtynkowy
  • Rodzaj sterowania: Mechaniczny przycisk
  • Zastosowanie urządzenia: Automatyczne wykrycie obwodu
Produkt dostępny
Produkt dostępny
Dalsza część ekspozycji prezentuje produkty chwilowo niedostępne w naszej hurtowni.

W celu sprowadzenia konkretnego produktu dla Państwa prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
4058075277397
LEDVANCE
Produkt niedostępny
4058075276659
LEDVANCE
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Strona 1 z 1
Menu
Język
Waluta
Zadzwoń
(+48) 690 301 801