F-And-F STR-1

Sterownik rolet STR-1

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Sterownik rolet STR-1 przeznaczony jest do sterowania rolet lub innych obiektów (np. bramy) napędzanych silnikiem elektrycznym jednofazowym prądu zmiennego za pomocą włączników chwilowych (np. dzwonkowych).
DOBRA CENA
109.46
Produkt dostępny
Kod produktu STR-1
Kod EAN 5908312593300
Seria
Producent F-And-F
Opis produktu

Dopuszkowy sterownik rolet

Sterownik rolet STR-1 przeznaczony jest do sterowania rolet lub innych obiektów (np. bramy) napędzanych silnikiem elektrycznym jednofazowym prądu zmiennego za pomocą włączników chwilowych (np. dzwonkowych). Sterownik może pracować jako urządzenie samodzielne (przeznaczone do otwierania/zamykania jednej rolety), możliwe jest też łączenie sterowników w grupy.

Działanie sterownika rolet STR-1

Zasilanie sterownika sygnalizowane jest świeceniem LED zielonej U. Załączenie silnika rolety następuje poprzez chwilowe podanie napięcia (L lub N) na jedno z wejść sterujących. Silnik załączany jest na zaprogramowany wcześniej przez użytkownika czas, pozwalający na pełne podniesienie lub opuszczenie rolety. Istnieje możliwość zatrzymania uruchomionej rolety na wybranym przez użytkownika poziomie (niepełne otwarcie lub zamknięcie rolety).

Wejścia sterujące sterownika
Sterowanie lokalne - grupa przycisków podłączona do zacisków 5 i 6 sterująca jedną roletą.
- w górę (otwarcie); - w dół (zamknięcie)
Naciśnięcie przycisku lokalnego powoduje załączenie rolety na ruch w zadanym kierunku. Jeżeli roleta znajduje się już w ruchu, to naciśnięcie przycisku sterowania lokalnego spowoduje zatrzymanie rolety.
Sterowanie centralne - wspólna dla wielu sterowników (minimum dwa) grupa przycisków podłączona do zacisków 7 i 8 sterująca wszystkimi roletami będącymi w układzie sterowania centralnego.
- wszystkie w górę; - wszystkie w dół
Naciśnięcie przycisku sterowania centralnego powoduje załączenie rolet na ruch w zadanym kierunku. Jeżeli jedna z rolet wykonuje już ruch w tym samym kierunku, to będzie on dalej kontynuowany. W przypadku gdy wykonuje ruch w kierunku przeciwnym, to roleta najpierw zostanie zatrzymana, a następnie załączona w kierunku wynikającym z rozkazu podanego na wejście centralne.

UWAGA!
Sterowanie centralne umożliwia tylko załączenie rolet na ruch w wybranym kierunku. Zatrzymanie rolety nastąpi dopiero po upływie zaprogramowanego czasu, lub po naciśnięciu dowolnego przycisku sterowania lokalnego.
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Bezhalogenowe
Tak
Generator losowy
Nie
Kolor
Kolor naturalny
Konfiguracja elementów
Element podstawowy
Maksymalna moc łączeniowa
300W
Materiał
Tworzywo sztuczne
Napięcie znamionowe
230V
Przezroczysty
Nie
Przystosowany do czujnika deszczu
Nie
Przystosowany do czujnika wiatru
Nie
Rodzaj materiału
Tworzywo termoplastyczne
Sposób mocowania
Inne
Sposób montażu
Montaż podtynkowy
Stopień ochrony (IP)
IP20
Wejście modułów dodatkowych
Nie
Wykończenie powierzchni
Matowy
Z funkcją pamięci
Tak
Z podłączeniem do czujnika jasności
Nie
Z programem astronomicznym
Nie
Zabezpieczenie przed niepożądanym zamknięciem/zatrzaśnięciem
Nie
Ze złączem do czujnika stłuczenia szyby
Nie
Zintegrowany wyłącznik czasowy
Nie
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.
Menu
Język
Waluta
Zadzwoń
(+48) 690 301 801