Lamex LXHD20

Przewód HDMI-HDMI 15m Czarny

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Kabel HDMI - HDMI przeznaczony do bardzo wysokiej jakości cyfrowej transmisji obrazu i 8-kanałowego dźwięku (urządzenia HDTV). Pozłacane wysokiej jakości końcówki, zapewniają poprawną transmisje sygnału przez długi okres.
Główne cechy:
  • Producent: Lamex
  • Symbol: LXHD20
  • Typ: HDMI
  • Długość: 15 m
  • Końcówki: wtyk HDMI - wtyk HDMI
DOBRA CENA
67.96
Produkt dostępny
Kod produktu LXHD20
KABL-3546
Kod EAN 5907760639608
Seria
Producent Lamex

Kabel HDMI - HDMI przeznaczony do bardzo wysokiej jakości cyfrowej transmisji obrazu i 8-kanałowego dźwięku (urządzenia HDTV). Pozłacane wysokiej jakości końcówki, zapewniają poprawną transmisje sygnału przez długi okres. Chromowana oprawa wtyku zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną. High Definition Multimedia Interface (HDMI) jest technologią pozwalającą na przesyłanie nieskompresowanej wiązki sygnału w najlepszym standardzie HDMI v1.3b (oczywiście przy zachowaniu wstecznej kompatybilności). Sygnał jest przesyłany w formie cyfrowej, więc różnego typu zakłócenia zewnętrzne nie wpływają w praktyce na jakość sygnału.

Dane techniczne

Producent
Lamex
Symbol
LXHD20
Typ
HDMI
Długość
15 m
Końcówki
wtyk HDMI - wtyk HDMI
Filtr
Tak
Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Drodzy Państwo
Dokładamy wszelkich starań aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.
Menu
Język
Waluta
Zadzwoń
(+48) 690 301 801